Saygıdeğer ASKON Konya İş Adamları Derneği Üyeleri,

 

Gururla ifade etmek isterim ki, sizlerin oyları ve teveccühüyle ASKON İş Adamları Derneği Başkanı olarak seçildim. Bu onuru taşımak ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına büyük bir sorumluluk hissediyorum.

Hedeflerim arasında, üye iş insanlarımıza nitelikli ürünler üretmeleri için faklı üretim tekniklerini ile uluslarası piyasalarla rekabet edebilirliği, ülkemizin teknolojik anlamda daha güçlü bir konuma gelmesine katkıda bulunmak ve üyelerimizin işlerini geliştirmelerine destek olmak bulunmaktadır.  Bu hedeflere ulaşmak için üyelerimiz arasında ticaretin güçlenmesini sağlamak, şirketlerimizin kurumsallaşmasını desteklemek, dünya genelindeki teknolojik gelişmeleri sizlere aktarmak ve iş dünyasındaki değişimlere uyum sağlamak amacındayız.

Birbirimizden öğrenebileceğimiz etkinlikler düzenleyerek iş becerilerimizi geliştirmeyi ve üyelerimizi sektörde lider firmalar arasında yer almasın hedefliyoruz. Toplu hareket etmenin gücünü benimseyerek, Konya'da teknolojiyi bir adım daha ileri taşımak ve çok ortaklı şirketler aracılığıyla başarılı projelere imza atmak amacımızdır.

Aynı zamanda, üyelerimizi dünyadaki teknolojik gelişmelerden haberdar etmek ve birlikte hareket ederek, edindiğimiz tecrübeleri yansıtmak adına,  Konya'da daha önce yapılmamış bir yatırımı hayata geçirmek  için kararlı bir şekilde çalışıyoruz.

Bu vizyonla, ortak hedeflere ulaşmanın gücünü keşfetmek ve birlikte daha büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz. Hep birlikte, ASKON'u daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımla,

 

Atilla SİNACI 

ASKON Konya Şube Başkanı